Pavasario saulė skubina išgražinti aplinką vasarinėmis gėlėmis, tik būkite budrūs, paskubėsite, bėdos turėsite. Jei per anksti pasipuošite, gegužės šalnos apkandžios vasarinius lepūnėlius, ir jie gali visa likusį laika stresuoti, bus negražūs. Dėl šios priežasties lovelius patartina išnešti laukan gegužės gale.

      O ar mokate tinkamai paruošti žemė vasarinėms gėlėms loveliuose? Aš visada rekomenduoju naudoti loveli su dvigubu dugnu, kad būtų vandens rezervas, žemė tiks įvairi: skirta gėlėms, universalus substratas  (ji maišau su kompostine žeme, tik jos mažai,  1/10), ar kt. žemių mišinys. Vengiu daržo žemes, ji buna per sunki, gali būti užkrėsta parazitais, grybinėmis  ligomis. Būtinai idedu perlito, siek tiek keramzito (tai pades sulaikyti vandeni, kai reiks išvykti ilgesniam laikui), ilgo veikmo trąšų, specialių žele granulių (taip pat vandens sulaikymui ), patariu į lovelius dėti jau sudrėkintą žemių ir papildų mišini, mat jei naudojate durpių substratą, jis labai lėtai įmirksta, gali likti lovelyje sausas, ypač laistant per specialų piltuvėlį.

     Nepamirškite kas 10 dienų palaistyti specialiomis žydinčiom gėlėms skirtomis trąšomis, ir Jūsų kūrinys atrodys nuostabiai visa vasarą.

Eurika apzeldinimas
Eurika apzeldinimas
Eurika apzeldinimas
apzeldinimas eurikos
apzeldinimas vilniuje