Ar kada teko domėtis, ar girdėti apie kuriamų sodų stilius? Pagrindiniai sodo stiliai yra du: tai klasikiniai formalūs (geometriniai) sodai ir tapybiniai peizažiniai sodai. Šie du stiliai turi daug tipų: modernūs sodai, skandinaviško tipo sodai, kaimo tipo sodai ir panašiai. Dažniausiai sodo stilius parenkamas pagal kuriamo interjero stilių. Apie tai plačiai dėstau savo paskaitose apie sodo projektavimą apželdinimo kursų metu.

Labai noriu pasidalinti savo atrasto sodo tipu: tai ĮSPŪDŽIO SODAS. Kurdama bet kurio stiliaus ar tipo sodą, stengiuosi naudoti tapybos, meno kūrimo žinias bei efektus ir nustebinti netikėtais sprendimais, kurie tam tikru paros metu, tam tikrų formų ir spalvų deriniuose suskamba, džiugina akį ir sielą.

Tai galite padaryti ir jūs: reikia stebėti, iš kur teka saulė, tuo metu kai geriate rytinę kavą, kokias spalvas ar formas košdama savo spinduliais jį turėtų paryškinti, o gal Jums reikia vakaro įspūdžių.

Nuoširdžiai dalinuosi savo kurtų sodų momentais.Jei sudominau, lauksiu savo paskaitose jau spalio menesį, sekite www.sodomenas.lt

apzeldinimas
apzeldinimas
apzeldinimas
apzeldinimas
apzeldinimas
apzeldinimas
apzeldinimas
apzeldinimas
apzeldinimas
apzeldinimas

Linkėjimai,

Landšafto dizainerė
Eurika Urbonavičiūtė